Rolety, żaluzje kuchenne

Rolety, rzymskie

Pozostałe kuchenne

Żaluzje kuchenne

Żaluzje kuchenne

        Mogą być aluminiowe, drewniane lub wykonane z PVC. Występują w kilkudziesięciu kolorach. Ich niewątpliwą zaletą jest skuteczna ochrona przed słońcem oraz możliwość regulacji ilości wpadającego na poddasze światła. Latem dzięki zasłoniętym żaluzjom możemy obniżyć temperaturę pomieszczenia nawet o 7–10ºC, natomiast w zimie sprawiają one, że pokój jest o ok. 2ºC cieplejszy.
Żaluzje kuchenne
Żaluzje kuchenne Żaluzje montujemy zazwyczaj wewnątrz pomieszczeń, ale są także osłony przeznaczone do montażu na zewnątrz domu (tzw. fasadowe) lub umieszczane w przestrzeni międzyszybowej. Żaluzje możemy zamontować nawet, gdy okna na poddaszu są umieszczone bardzo wysoko. Wtedy sterowanie nimi umożliwiają specjalne drążki. Możemy wybrać także wariant elektryczny – wtedy regulujemy ustawienie żaluzji za pomocą pilota. Coraz popularniejsze są także żaluzje wyposażone w specjalny mechanizm, który reaguje np. na temperaturę powietrza czy stopień nasłonecznienia. Żaluzje kuchenne

Autor tekstu: Anna Trojanowska
www: e-mieszkanie.pl

Rolety okienne, żaluzje kuchenne, rolety dachowe - informacje wykorzystane na stronie zostały zaczerpnięte z zasobów Internatu i są własnością autorów.